Керуючий справами Сватівської міської ради

Налобіна Марина Андріївна народилася у місті Сватове Луганської області. У 1995 році пішла до першого класу Сватівської загальноосвітньої школи № 2, яку закінчила у 2006 році.

Після отримання повної загальної середньої освіти, вступила до Луганського національного аграрного університету, по закінченню якого здобула ступінь магістра економічних наук за спеціальністю «Менеджмент організацій і адміністрування».

У 2013 році розпочала трудову діяльність у Сватівській районній раді Луганської області на посаді спеціаліста I категорії відділу з питань комунальної власності, юридичного забезпечення виконавчого апарату. З 2016 року по 2017 рік перебувала на посаді головного спеціаліста зазначеного відділу. З грудня 2017 року по грудень 2020 року - начальник відділу з питань комунальної власності, юридичного забезпечення виконавчого апарату Сватівської районної ради.

Рішенням 1 сесії Сватівської міської ради Луганської області 8 скликання № 1/11 від 08 грудня 2020 року затверджена на посаду керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Сватівської міської ради.