Дата: 03.08.2021 11:22

3 серпня Сватівський міський голова Віта Сліпець зустрілася з двократним чемпіоном світу з гирьового спорту, мешканцем села Хомівка Сватівської громади Максимом Муратовим. Своє звання Максим виборов на Чемпіонаті світу з гирьового спорту, який проходив з 16 по 18 липня 2021 року в італійському місті Ванцагелло неподалік Мілану. Максим виступав у складі збірної України.

В ході зустрічі Віта Сліпець привітала чемпіона, подякувала за перемогу та за те, що прославляє рідну громаду не тільки в межах держави, а й по всьому світу.

Максиме, ми пишаємося тобою! Бажаємо тобі міцного здоров’я, нових здобутків і перемог.

Прес-центр Сватівської міської ради