Оголошення

про набір кандідатів до Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Сватівській міській військовій адміністрації Сватівського району Луганської області

Розпорядженням начальника Сватівської міської військової адміністрації Сватівського району Луганської області № 74 від 25.04.2023 р. створюється Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при Сватівській міській військовій адміністрації. Основною метою створення Ради є залучення внутрішньо переміщених осіб та інших осіб, які постраждали від військової агресії проти України до вирішення місцевих питань, зокрема, шляхом залучення членів Ради до участі у засіданнях робочих груп, комісій тощо, до розробки та виконання місцевих програм у сфері захисту прав ВПО та розбудови миру, у сфері соціального захисту, зайнятості населення, забезпечення житлових, майнових прав тощо.

До формування складу Ради ВПО при Сватівській міській військовій адміністрації запрошуються: громадяни України, яким виповнилось 18 років і які проживають на території Сватівської міської територіальної громади, які є внутрішньо переміщеними особами, що обліковані на території Сватівської міської територіальної громади та/або є постраждалими внаслідок військової агресії РФ проти України, та/або є представниками місцевих, регіональних, національних чи міжнародних організацій, які реалізують проєкти у сфері захисту прав ВПО та цивільного населення, яке постраждало внаслідок військової агресії РФ проти України на території Сватівської територіальної громади, та/або є посадовими особами/співробітниками Сватівської міської військової адміністрації Сватівського району Луганської області.

Для участі у відборі до складу Ради ВПО необхідно подати наступні скан-копії документів на електронну адресу Сватівської міської військової адміністрації (mva_zvern@ukr.net ):

1. Заява написана власноруч на ім'я начальника Сватівської МВА;

2. Мотиваційний лист кандидата;

3. Резюме та автобіографія кандидата;

4. Згода на обробку персональних даних;

5. Затверджена керівником або іншою уповноваженою особою інформація за останні 6 місяців про діяльність інституту громадянського суспільства у відповідності до цільового спрямування діяльності Ради, який делегує свого представника до складу ради (для кандидатів від громадських та благодійних організацій);

6. Відомості з ЄДР про зміну місцезнаходження суб’єкта господарювання на Сватівській територіальній громаді після 24.02.2022 року та документальне підтвердження сплати податків до бюджету Сватівської територіальної громади (для представників переміщеного бізнесу в Раді);

7. Рішення про делегування кандидата до складу Ради (для кандидатів від суб’єктів господарювання або громадських та благодійних організацій).

Форма для мешканців Сватівської громади, які хочуть подати заявки для внесення їх кандидатури до складу Ради ВПО при Сватівській міській військовій адміністрації