Верховна Рада України прийняла закон, за яким 10% коштів від продажу земель комунальної власності вилучатимуться до держбюджету.

Верховна Рада України прийняла закон, за яким 10% коштів від продажу земель комунальної власності вилучатимуться до держбюджету      15 лютого 2022 року Верховна Рада України прийняла Закон України "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів" (№5719 від 01.07.2021).

18 лютого 2022 року, на 70-му році життя зупинилося серце людини прекрасної душі, відкритого і доброго серця Любові Іванівни Пурко. Не вистачає слів, щоб передати смуток та біль, який чорним крилом торкнувся не лише сім’ї,  а й інших людей, які знали Любов Іванівну.

Погоджений алгоритм співпраці між Державним підприємство «Старобільське лісомисливське господарство» та Сватівською міською радою

З метою обговорення ситуації, яка пов’язана з вирубкою лісових насаджень на території Сватівської громади, 15 лютого Сватівський міський голова Віта Сліпець провела нараду з директором Державного підприємства «Старобільське лісомисливське господарство» Євгеном Мартиненком.

У Сватівській громаді відзначили День єднання

Зовнішні та внутрішні виклики, що постали сьогодні перед Україною, вимагають від кожного громадянина відповідальності, впевненості та конкретних дій. З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого Днем єднання.

Відбулися засідання постійних комісій

15 лютого на міської ради розглядалися проєкти рішень порядку денного сесії. На пленарному засіданні заплановано розглянути 95 питань. Вони стосуються затвердження Програми «Замовлення на навчання медичних спеціалістів у ДЗ «Луганський державний медичний університет» на 2022 – 2026 роки» та Програми розроблення схем планування та забудови територій (містобудівної документації ) Сватівської територіальної громади на 2022-2024 роки. Заслухані звіти про виконання міських комплексних програм.