Сватівський міський голова

Сліпець Віта Володимирівна

Народилася 11 вересня 1971 року в селі Мілуватка Сватівського району Луганської області в сім’ї селянина.

У 1978 році пішла до першого класу Мілуватської середньої школи, яку закінчила в 1988 році. Протягом 1988-1989 років працювала старшою піонервожатою Містківської середньої школи.

У період з 1989  по 1994 рік навчалася  в Луганському державному педагогічному інституті Східноукраїнського університету, отримавши кваліфікацію й звання вчителя російської мови та літератури середньої школи. Після закінчення університету до січня 2004 року працювала вчителем російської мови та літератури в Містківській неповній середній школі.

З 2004 року по 2009 рік очолювала колективне фермерське господарство «Прогрес-10».

У 2006 році закінчила факультет післядипломної освіти Луганського національного аграрного університету з спеціальністю «менеджмент організацій» та отримала кваліфікацію «менеджер-економіст».

З травня 2010 року по листопад 2015 року обіймала посаду заступника голови селянського фермерського господарства «Прогрес-10».

В листопаді 2015 року була обрана головою Сватівської районної ради на строк повноважень депутатського корпусу 7 скликання.

25 жовтня 2020 року на місцевих виборах обрана головою Сватівської об’єднаної територіальної громади

Одружена, має дочку.