Заступник міського голови

Честних Валерій Станіславович

Народився 29 лютого 1964 року в місті Сольнок, Угорщина, громадянин України, освіта – повна вища, 1992 року закінчив Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю «Журналістика».

Після закінчення у 1981 році Сватівської середньої школи № 6 був учнем слюсаря-монтажника та слюсарем-монтажником Сватівського заводу торговельного та підйомно-транспортного обладнання.

У листопаді 1982 року призваний на строкову військову службу.

У грудні 1984 року повернувся працювати на Сватівський дослідно-експериментальний завод торговельного устаткування.

З 1986 по 1996 роки присвятив себе журналістиці – працював: фотокореспондентом, кореспондентом, завідуючим агропромисловим відділом, заступником головного редактора Сватівської редакції районної газети «Ленінським шляхом».

Має значний досвід роботи у сферах державного управління та місцевого самоврядування: 6 років обіймав посади заступника голови, заступника голови-керівника апарату Сватівської райдержадміністрації (1996-1999, 2007-2010), більше 11 років виконував повноваження голови та заступника голови Сватівської районної ради (1999-2006, 2010-2015).

З січня 2020 року по квітень 2021 року очолював Сватівську районну державну адміністрацію.

З квітня 2021 року по червень 2021 року Валерія Честних призначено на посаду заступника голови райдержадміністрації.

З 25 червня 2021 року рішення 7 сесії Сватівської міської ради 8 скликання Валерія Станіславовича обрано заступником Сватівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Одружений, має двох синів, 1984 р.н. та 1989 р.н.