Комунальний заклад дошкільної освіти № 4 «Чайка» розташований в селищі Сосновий Сватівської територіальної громади. Сватівська міська рада орендує будівлю на території Сватівської обласної психіатричної лікарні для розміщення в ній садочка. Сама будівля побудована в 1914 році як гуртожиток, а з 1929 року в ній розміщується дитячий садок.

На сьогоднішній день в закладі функціонує одна різновікова група, де мають змогу виховуватись 25 малят, 12 з яких- діти 5-тирічного віку. Персонал садочка складає 6 працівників: 3 педагога ( Директор Борзило О.Л. та вихователі Яркова О.М. і Заступенко І.В.) та обслуговуючий персонал. Крім дітей, що перебувають в закладі, ще 14 дошкільнят від 3 до 6 років, які мешкають в мікрорайоні садочка, охоплені СПП.

В цьому навчальному році КЗДО № 4 «Чайка» працює над такими проблемами як збереження і зміцнення здоров’я дітей. Формування системи знань про основи здоров’я та елементарної компетенції з питань безпеки у дітей дошкільного віку. Співпраця педагогів та батьків в підготовці дітей до школи.

Кожного року силами працівників, батьків, з допомогою шефів заклад готується до нового навчального року. Так, цього літа на будівлі була замінена покрівля, зроблений поточний ремонт, частково поновлені меблі.

Так як будівля пристосована до умов дитячого садка, ми намагаємося як можна раціональніше використовувати всі приміщення для отримання більш зручних і комфортних умов перебування дітей.

На території закладу розміщений майданчик, облаштований ігровим та спортивним обладнанням, розроблені квітники, створені умови для праці дітей в природі.

Не зважаючи на труднощі, колектив закладу створює всі умови для реалізації соціальних ініціатив президента щодо створення умов для отримання дітьми дошкільної освіти.

Список дітей які, потребують відвідування «Чайка»