"Про Порядок проведення земельних торгів із продажу прав на земельні ділянки (оренди, суперфіцію) комунальної власності Сватівської міської ради Луганської області"

"Про затвердження Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах"

"Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Сватівської міської ради Луганської області: м. Сватове, с. Дачне, с. Соснове, с. Зміївка"

«Про затвердження Положення про Порядок проведення конкурсного відбору підприємств для надання послуг з управління, утримання будинків, споруд та прибудинкових територій у м. Сватове»

«Про затвердження «Положення про порядок надання ритуальних послуг та здійснення поховання померлих на території міста Сватове»

«Про затвердження  «Положення про порядок надання ритуальних послуг та здійснення поховання померлих на території міста Сватове»

«Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування по м. Сватове в режимі маршрутного таксі»