Контактна інформація суб'єктів, що надають соціальні послуги:

Телефони: 0955657328, 06471 32102

КУ «Сватівський міський центр соціальних служб»

Телефон:  06471 34267

Інформація про діяльність КУ «Сватівський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг»

КУ «Сватівський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» (далі – територіальний центр) створений для надання соціальних послуг громадянам похилого віку та особам з інвалідністю, які перебувають у складних життєвих обставинах з метою подолання або мінімізації цих обставин.

Інформація про діяльність КУ «Сватівський міський центр соціальних служб»

Основними завданнями КУ «Сватівський міський центр соціальних служб» (далі - центр) є виявлення сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги; здійснення соціального супроводу сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, надання їм соціальних послуг за результатами проведеної оцінки потреб; проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини; подолання або мінімізація складних життєвих обставин в родинах.

Зовнішня цінка якості соціальних послуг, які надаються КУ «Сватівський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»

Станом на 01.07.2021 для обслуговування громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, інших осіб, які потрапили в складні життєві обставини на території громади функціонує 1територіальний центр.

Зовнішня оцінка якості соціальних послуг, які надаються КУ «Сватівським міським центром соціальних служб»

Станом на 01.07.2021 на обліку Сватівського МЦСС знаходиться 937 родин, які проживають на території Сватівської міської ради, постійно отримують соціальні послуги, перебувають в складних життєвих обставинах (з них 36 нововиявлених родин у 2021 році). Під соціальним супроводом з початку 2021 року перебувало 126 сімей/осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах (в них 208 дітей), яким надано 8320 соціальних послуг. Станом на 13.05.2021 з соціального супроводу знято родини у зв’язку з: подоланням складних життєвих обставин – 36 випадків, мінімізацією складних життєвих обставин - 30 випадків, письмовою відмовою клієнта – 1 випадок, невиконанням клієнтом умов договору соціального супроводу – 1 випадок, зміною місця проживання родини – 1 випадок, 2 – досягнення повноліття дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування. У поточному році до Сватівського МЦСС надійшло 1613 звернень про потребу в отриманні соціальних послуг, з них: 215 від суб’єктів соціальної роботи, 1313 самозвернень та 85 виявлених фахівціями під час відвідувань та складання моніторингових оцінок потреб.