Засідання зі стратегічного розвитку Сватівської міської громади з експертами Програми розвитку ООН

7 червня 2021 року відбулося засідання спільної робочої групи зі стратегічного розвитку Сватівської міської громади у складі: заступника Сватівського міського голови Ірини Корлякової, начальника відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та інформаційної діяльності Людмили Кобзевої, начальника відділу ЦНАП виконавчого комітету Сватівської міської ради Олени Гирі, національного експерта Програми розвитку ООН, доцента кафедри педагогіки та психології управління соціальними системами НТУ "ХПІ", к. держ. упр Ольги Грибко, національного експерта Програми розвитку ООН, доцента кафедри політології та філософії ХарРІ НАДУ при Президентові України, к. соц. н., доц. Олександра Котукова.