Контракт з директором КЗ "Сватівський міський Народний дім "Сватова-Лучка" О.В. Рибалка

Контракт з директором КЗ "Сватівський міський краєзнавчий музей" Я.В. Бондарєва

Контракт з директором КЗ "Сватівська міська публічна бібліотека ім.Т. Полякова" Л. П. Бут

Друге засідання конкурсної комісії з добору кандидатів на посади директорів закладів культури, що підпорядковуються відділу КМС Сватіввької міської ради від 04.08.2021 р.

Перше засідання конкурсної комісії з добору кандидатів на посади директорів закладів культури, що підпорядковуються відділу КМС Сватівської міської ради від 28.07.2021 р.

На виконання ст. 21Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» висвітлюємо копії документів осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі на посади керівників закладів культури Сватівської громади.

Бондарєва Я.В.

Бут Л.П.