Протидія домашньому насильству та насильству за ознакою статі
В Сватівській територіальній громаді створено міську координаційну раду з питань сім'ї, ґендерної рівності, деморгафічного розвитку, запобіганні домашньому насильству та протидії торгівлі людьми
13.09.2021, 13:40
Розпорядження Сватівського міського голови від 13.04.2021 № 97
Діємо проти насильства
18.05.2021, 11:06
Розпорядженням Сватівського міського голови від 13.04.2021 № 97 створено міську координаційну раду з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми (далі – Координаційна рада). Засідання Координаційної ради планується на перший тиждень червня, на якому буде затверджений порядок взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, інші заходи попередження домашнього насильства.