Діємо проти насильства

Розпорядженням Сватівського міського голови від 13.04.2021 № 97 створено міську координаційну раду з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми (далі – Координаційна рада). Засідання Координаційної ради планується на перший тиждень червня, на якому буде затверджений порядок взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, інші заходи попередження домашнього насильства.

Проєкт «Сприяння безпеці громад та запобігання насильству в громадських місцях у східній Україні» в рамках Програми ООН

З січня 2019 року в Луганській, Донецькій та Запорізькій областях реалізується  проєкт «Сприяння безпеці громад та запобігання насильству в громадських місцях у східній Україні» в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) у партнерстві із МБФ «Українська фундація громадського здоров'я», територією якого є Сватівська міська рада.