Адреса: 92600, Луганська область, м. Сватове,пл. 50-річчя Перемоги, 22.

Тел. (06471)3-43-98,

veselka_kdnz@ukr.net

Код ЄДРПОУ 35767276

Директор КЗДО № 2 «Веселка» - Запара Вікторія Миколаївна

Методист: Щербак Наталія Василівна

В закладі працюють 38 працівників, 15 з них педагоги. 5 педагогів мають вищу освіту , 7 навчаються

Заклад відвідує 179 дітей.

Кількість груп – 7, із них 2 – для дітей раннього віку.

З вересня 2013 року, в садочку працює сьома група, група короткотривалого дня, для дітей п’ятирічок.

Всі групи україномовні.

Концепція КЗДО № 2 «Веселка» - створення умов для виховання самодостатньої, компетентної, соціалізованої і творчої особистості дитини.

Девіз КЗДО № 2 «Веселка» – Жодного дня без творчості.

«Допомогти дитині, яка розпочинає свій життєвий шлях, жити власними силами» М.Монтесорі.

У своїй педагогічній діяльності вихователі ДНЗ застосовують метод проектів. Тому що, в основі даної педагогічної технології – самостійна діяльність дітей (дослідницька, пізнавальна, продуктивна), в процесі якої дитина пізнає навколишній світ і перетворює нові знання на реальні витвори. Упровадження в освітній процес такої технології сприяє активній участі батьків та інших членів сім’ї в освітньому просторі дошкільного навчального закладу.

КЗДО № 2 «Веселка» працює за художньо-естетичним та фізкультурно-оздоровчим напрямками, пріоритетними із яких є:

- Формування громадянськості як інтегрованої якості особистості;

- Виявлення талантів, створення якнайсприятливіших умов для самовираження, самоствердження й реалізації кожної дитини;

- Підвищення ефективності фізичного виховання, зміцнення здоров’я дітей, здійснення їхнього всебічного фізичного розвитку.

В садочку працюють ізостудія, театральний, вокальний, хореографічний та чотири танцювальні гуртки.

Список дітей які, потребують відвідування КЗДО «Веселка»