wordРішення: Про погодження Угоди про співпрацю з Гніванською міською радою та визнання містом-побратимом міста Гнівань Гніванської об’єднаної територіальної громади Тиврівського району Вінницької області

wordРішення: Про визнання селищем-побратимом селища Сосниця Сосницької селищної об’єднаної територіальної громади Сосницького району Чернігівської області


Плунге

Місто побратим Плунге

Сватівська міська рада
Сьомого скликання
Двадцять друга сесія

РІШЕННЯ від 26 червня 2018 р. м. Сватове № 22/29 «Про затвердження Угоди про партнерство і співпрацю з містом Плунге Литовської республіки»

З метою встановлення дружніх відносин, сприяння співпраці між територіальними громадами міста Сватове Луганської області ат міста Плунге, керуючись: договором «Про дружбу та співробітництво між Україною та Литовською республікою» від 1994 року; п. 43 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ,

Сватівська міська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Угоду щодо партнерства і співробітництва між містом Сватове Луганської області та містом Плунге Тельшайського повіту (Республіка Литва), укладену 18 червня 2018 року Сватівським міським головою Рибалко Є.В. від імені міської ради з мером самоуправління міста Плунге Аудрюсом Клішонісом.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва та регуляторної політики.

Сватівський міський голова Є.В. Рибалко

Угода з Плунге


Герб Ківерці

Місто побратим Ківерці

Сватівська міська рада
Шостого скликання
Двадцять шоста сесія

РІШЕННЯ Від «28» квітня 2014р. м. Сватове
«Про поєднання дружніх стосунків з м. Ківерці Волинської області»

Обговоривши доповідь Сватівського міського голови та пропозицію міського голови міста Ківерці Волинської області, керуючись принципами солідарності, справедливості та злагоди місто Сватове планує підтримувати плідні взаємовигідні зв'язки на економічній та культурній ниві з м. Ківерці Волинської області.

Братання міст України необхідне для встановлення безпосередніх дружніх зв’язків, обміну досвідом в розв’язанні аналогічних проблем, які стоять перед територіальними громадами, розвитку добрих відносин між населенням. Дружні зв’язки міст, які мають схожі історичні долі, відіграють велику роль в боротьбі за мир, керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування»

Сватівська міська рада ВИРІШИЛА:

1. Визнати місто Ківерці Волинської області містом – побратимом міста Сватове Луганської області.

2. Встановити співробітництво Ківерцівської міської ради та Сватівської міської ради

3. Запросити організації, підприємства та навчальні заклади міста Сватове до співпраці у налагодженні зв'язків із партнерами з порідненого міста.

4. Довести дане рішення до жителів міста через місцеві засоби масової інформації.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря Сватівської міської ради Звягольського О.В.

Сватівський міський голова Є.В. Рибалко


Офіційний сайт Ківерцівської міської ради: http://kivrada.gov.ua/

Угода з містом Ківерці