У зв’язку з відновленням роботи Сватівського Центру надання адміністративних послуг, Сватівська міська військова адміністрація оголошує набір спеціалістів на вакантні посади адміністраторів та державних реєстраторів ЦНАПу, з числа ВПО Сватівської громади або з інших громад.

Сватівська міська рада Луганської області оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади головного спеціаліста бюджетного відділу фінансового управління Сватівської міської ради

Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36, оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади головного спеціаліста бюджетного відділу фінансового управління Сватівської міської ради.

Сватівська міська рада Луганської області, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу земельних ресурсів, просторового планування та екології Сватівської міської ради (3 посади)

Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36, оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу земельних ресурсів, просторового планування та екології Сватівської міської ради (3 посади).

Сватівська міська рада Луганської області оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з цивільного захисту населення Сватівської міської ради

Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36, оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з цивільного захисту населення Сватівської міської ради.

Сватівська міська рада Луганської області оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста архівного сектору Сватівської міської ради

Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36, оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста архівного сектору Сватівської міської ради.

Сватівська міська рада Луганської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста організаційного відділу Сватівської міської ради (2 посади).

Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36, оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста організаційного відділу Сватівської міської ради (2 посади).

Сватівська міська рада Луганської області оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста загального відділу (місце роботи в с.Мілуватка) Сватівської міської ради

Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36, оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста загального відділу (місце роботи в с.Мілуватка) Сватівської міської ради.

Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36, оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з публічних закупівель відділу бухгалтерського обліку та звітності Сватівської міської ради.

Сватівська міська рада Луганської області, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з публічних закупівель відділу бухгалтерського обліку та звітності Сватівської міської ради.