Засідання виконавчого комітету

Дата: 05.01.2021 15:53

5 січня 2021 року під головуванням Сватівського міського голови Віти Володимирівни Сліпець відбулося друге засідання виконавчого комітету.  Порядок денний складався з 9 питань. Усі питання були розглянуті, обговорені та винесені по ним відповідні рішення.

За пропозицією голови Сватівської міської ради Віти Сліпець, виконавчий комітет вирішив зобов’язати МП «Сватівський міський ринок» під час дії локдауну, запровадженого постановою КМУ від 9 грудня 2020 року № 1236 , з 08.01.2021 по 25.01.2021 року відмінити плату  за оренду торговельних місць у повному обсязі, суб’єктам господарювання, яким заборонено торгівлю в цей період.

Триває процес удосконалення автобусних маршрутів по місту Сватове, за пропозиціями мешканців. Виконавчий комітет розглянув питання та виніс рішення по автобусному маршруту загального користування № 108 «Залізничний вокзал- Гончарівський переїзд». Виконавчий комітет переглянув графік і змінив перевізника для покращення обслуговування сватівчан.

Також виконавчий комітет розглянув питання благоустрою території, надання матеріальної допомоги та інші.

На засіданні виконкому запрошувалися журналісти місцевих видань.

Ми як завжди відкриті і готові чути громаду.