Сватівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника фінансового управління Сватівської міської ради

Дата: 06.01.2021 09:10

Вимоги до кандидатів: повна вища  економічна  освіта за освітньо-кваліфікаційним  рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи за фахом на державній службі  або службі в органах місцевого самоврядування не менше 2 років, або стаж роботи  на посаді в  відповідній галузі не менше 3 років.

Для участі у конкурсі подаються документи:  заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження державної служби; заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних); декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”, копію довідки про результати перевірки передбаченої Законом України «Про очищення влади» (за наявності).

Додаткова інформація, щодо основних функціональних  обов’язків, розміру, умов оплати праці, переліку питань для перевірки знань законодавства з урахуванням специфіки функціональних  повноважень надається провідним спеціалістом - юристом Сватівської міської ради (каб. 4)

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу  публікації про оголошення конкурсу.