Фото без опису

Постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, на території України було запроваджену низку обмежувальних протиепідемічних заходів.

На цей період у нагоді громадським формуванням можуть стати онлайн-послуги "Он-лайн будинку юстиції", якими можна скористатися перейшовши за посиланням https://online.minjust.gov.ua.

За допомогою цього онлайн-сервісу Міністерства юстиції України новоствореним громадським об'єднанням можна перевірити тотожність найменування, подати документи для проведення попередньої правової експертизи документів, а також подати документи онлайн для державної реєстрації створення громадської організації зі статусом юридичної особи.

У разі користування послугами "Он-лайн будинку юстиції" та подачі документів для державної реєстрації створення громадської організації зі статусом юридичної особи, засновникам громадської організації необхідно обов'язково мати електронний цифровий підпис.

Окрім того, за допомогою "Он-лайн будинку юстиції" можна отримати відомості з різноманітних державних реєстрів, у тому числі з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Єдиного реєстру громадських формувань, Реєстру громадських об’єднань.

Також, звертаємо увагу, що громадські формування можуть подати документи для державної реєстрації не лише звернувшись особисто до Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) чи центру надання адміністративних послуг у Луганській області, а й надіслати поштою.

Документи для проведення державної реєстрації громадських формувань у Луганській області необхідно надсилати за адресою – 93400, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, буд.22. Звертаємо увагу, що у разі надсилання документів поштовим відправленням, підпис заявника на відповідній формі заяви засвідчується нотаріально!

Ознайомитись з переліком центрів надання адміністративних послуг у Луганській області, які приймають документи та видають результати надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації громадських формувань можна за посиланням https://kharkivobljust.gov.ua/sub-iekty-pryjomu-vydachi-dokumentiv-u-sferi-derzhavnoi-reiestratsii-hromadskykh-formuvan/.

Якщо є необхідність в отриманні консультації з питань державної реєстрації громадських формувань пропонуємо скористатися онлайн чатом з питань державної реєстрації громадських формувань за посиланням https://kharkivobljust.gov.ua/online-chat-gf/ або звернутись до відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Луганській області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) за телефонами 0645242216, 0953624202.

Всі вищенаведені способи подачі документів або отримання консультації допоможуть знизити ризики захворювання та розповсюдження інфекції.

У разі крайньої потреби візиту, просимо максимально дотримуватися санітарно-епідеміологічних правил, встановлених та впроваджених МОЗ України на період карантину.

 

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків)