Сватівська міська громада

19 січня — Водохреща

Дата: 19.01.2021 09:31

Дорогі земляки!

19 січня ми відзначаємо третє і завершальне свято різдвяно-новорічного циклу – Богоявлення Господнє або Водохреща. Цей день знаменує величну подію в історії християнства – явлення Пресвятої Трійці: голос Бога-Отця свідчив про Сина, Син Божий хрестився від рук Іоанна в річці, а Дух Святий у вигляді голуба зійшов на Сина.

Споконвіків у свято Водохреща в наші домівки приходить Божа благодать, а людські серця наповнюються добром та любов’ю, почуттям надії і впевненості у завтрашньому дні. Освячена хрестом і молитвою вода набуває могутньої сили, дарує здоров’я, наснагу та довголіття.

Тож нехай Господь Бог обдаровує кожну родину міцним здоров’ям, достатком, гараздами, додає сили й мудрості творити на своїй рідній землі мирне та щасливе майбутнє, кріпить нашу громаду духом віри і надії, додає сили, мудрості і наснаги задля процвітання і розбудови незалежної України та уславлення доброго імені нашої громади!

Сватівський міський голова Віта Сліпець

Депутати Сватівської міської ради