Сватівська міська громада
Луганська область, Сватівський район

Робочий візит заступника голови Луганської облдержадміністрації Катерини Безгинської до Сватівської громади

Дата: 03.02.2021 10:22

2 лютого Сватівську міську громаду з робочим візитом завітала заступник голови Луганської облдержадміністрації Катерина Безгинська. В ході візиту, вона відвідала КНП «Сватівська багатопрофільна лікарня» та передала в пологовий будинок в рамках програми «Е-малятко», запровадженої Кабінетом Міністрів України, – 21 бебі бокс.

У малій залі адміністративної будівлі Сватівської міської ради Катерина Миколаївна провела робочу нараду з питання розвитку туристичної галузі на території Сватівської громади. Були визначені пріоритетні напрямки, шляхи їх реалізації та фінансування.

Сватівський міський голова Віта Сліпець разом з головою Сватівської райдержадміністрації Валерієм Честних подякували Катерині Безгинській за плідну співпрацю з представниками Сватівської територіальної громади та виказали впевненість, що подібний візит - це початок спільної праці у напрямку розвитку туризму на території громади.

Прес-центр Сватівської міської ради

(фото надано Сватове.City)