Засідання виконавчого комітету

Дата: 04.02.2021 17:06

4 лютого 2021 року під головуванням Сватівського міського голови Віти Сліпець відбулося третє засідання виконавчого комітету Сватівської міської ради.  Порядок денний складався з 10 питань. Усі питання були розглянуті, обговорені та членами виконкому винесені по ним відповідні рішення.

Виконавчий комітет погодив фінансові плани МКП «Сватівський водоканал», МП «Сватівський міський ринок», КП «Сватове-благоустрій», КП «Сватове-тепло», затвердив Правила приймання стічних вод підприємств у систему каналізації м. Сватове» з доповненнями; надав дозвіл КНП Луганської обласної ради «Сватівська обласна лікарня надання психіатричної допомоги» на експлуатацію об’єкта поводження з небезпечними відходами  у 2021-2023 роках,  призначив тимчасових автомобільних перевізників для перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування.

На засідання виконкому Сватівської міської ради були запрошені депутати міської ради, журналісти місцевих видань, керівники комунальних підприємств.

Ми як завжди відкриті і готові чути громаду.