Бібліотека сучасного вчителя

Дата: 10.02.2021 16:56

Зміни в сучасному суспільстві  відбуваються прискореними темпами. Щодня, щогодини люди відкривають нові явища, процеси, закономірності, що веде до невпинного розвитку та впровадження нових технологій. Саме тому особливо гостро постає потреба у творчих особистостях, які здатні критично мислити, опрацьовувати велику кількість інформації, самостійно здобувати знання, використовувати набуті знання і вміння в умовах швидкоплинних змін. Найбільш відповідальною в цих умовах є роль освіти. У сьогоденному світі Нова українська школа відводить провідне місце вчителям нової формації: успішним, компетентним, кваліфікованим. Вчителям,  які виконують в освітньому процесі ролі наставника, фасилітатора, консультанта, менеджера, модератора, коуча. Вони самостійно і творчо здобувають інформацію, організовують дитиноцентрований процес.

Сучасному вчителю для якісної роботи необхідні нові та сучасні засоби підготовки до уроків. Вивчивши запити та потреби своїх освітян, фахівці відділу освіти та КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Сватівської міської ради здійснили замовлення науково-методичної літератури. Завдяки співпраці із Департаментом освіти та науки Луганської облдержадміністрації, злагодженим діям Сватівської міської ради всі заклади освіти громади отримали майже 3 000 примірників фахової літератури.

Посібники містять матеріали, які допоможуть вчителям створювати освітнє середовище, забезпечувати різні форми інтегрованого навчання, залучати до педагогічної взаємодії родини дітей, оцінити власну практику в контексті освітніх новацій, здійснювати моніторинг розвитку учнів.

Тож бажаємо освітянам Сватівської громади нових досягнень та звершень, творчого пошуку та гнучкості мислення,  а також завжди високого рівня професійної компетентності!