Сватівська громада  вітає команду юнаків Сватівської міської дитячо-юнацької спортивної школи 2008-2009 року народження із вдалим стартом в Чемпіонаті Луганської області з футзалу!

Дата: 15.02.2021 10:27

13 лютого 2021 року в місті Рубіжне збірна команда Сватівської міської ДЮСШ, сформована з вихованців тренерів Ходова Олега Вікторовича, Міщенка Юрія Вікторовича та Подзегуна Олега Анатолійовича, провела першу гру Чемпіонату Луганської області з футзалу з командою смт Станиця-Луганська. Результат гри – 12-1 на користь юних сватівських футболістів. Бомбардирами команди стали: Курячий Артур – 4 голи, Басенко Ілля – 3 гола, Великоцький Назар – 3 гола, Прокопенко Артем – 1 гол, Пономарьов Іван (капітан команди) – 1 гол. Свій вклад у перемогу команди внесли Руденко Сергій, Бардаков Євген, Замаєв Кирило, Голосний Дмитро, Лавка Ярослав. Офіційний тренер команди Ходов О.В.

Бажаємо юним сватівським футболістам та їх тренерам подальших успіхів в іграх Чемпіонату!