У Сватовому відбувся тематичний концерт до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2021 16:42

У комунальному закладі «Сватівський міський народний дім «Сватова-Лучка» відбувся тематичний концерт з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Бійців, загиблих під час виконання військового обов’язку в республіці Афганістан, на території інших держав та на Сході України, вшанували хвилиною мовчання, після чого учням Сватівського ліцею № 8 - Вікторії Водолажській - голові волонтерського загону «Армія добра», Катерина Квасовій - переможцю районних спортивних змагань, Сергію Карнауху - неодноразовому учаснику і переможцю конкурсів та виставок, Богдану Валєєву - переможцю районних спортивних змагань було надано право поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам «Чорний тюльпан».