Сватівська міська громада
Луганська область, Сватівський район

Сватівський міський голова Віта Сліпець ініціювала звернення

Дата: 18.02.2021 18:06

На засіданні третьої сесії Сватівської міської ради Сватівський міський голова Віта Сліпець ініціювала звернення стосовно того, що в засобах масової інформації, в соціальних мережах від народних депутатів Луганщини надходять заяви про відставку губернатора Луганської області Сергія Гайдая.

«Ні я, як Сватівський міський голова, ні депутатський корпус Сватівської міської ради, які представляють інтереси громади, засвідчуємо про те, що не уповноважували депутатів на такі дії. Результати роботи Сергія Гайдая на займаній посаді керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації відчутні та продуктивні» - зазначила у своєму зверненні Віта Сліпець.

Сватівський міський голова пояснила, що озвучена заява є офіційним зверненням до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова щодо недопущення таких дій, бо вони направлені на підрив соціально - економічної та суспільно-політичної стабільності регіону.

Депутати міської ради підтримали озвучене звернення.