Сватівська міська громада
Луганська область, Сватівський район

Пройшов ІІ тур Чемпіонату Луганської області з футзалу

Дата: 22.02.2021 16:16

Триває переможна хода юних футболістів Сватівської громади. Так, 20 лютого 2021 року в місті Кремінна відбулися ігри ІІ туру Чемпіонату Луганської області з футзалу серед юнаків 2008-2009 років народження. Команда Сватівської міської дитячо-юнацької спортивної школи у складі – Прокопенка Артема, Пономарьова Івана, Замаєва Кирила, Руденка Сергія, Курячого Артура, Великоцького Назара, Лавки Ярослава, Басенка Іллі, Голосного Дмитра, Бардакова Євгена, під керівництвом тренера-викладача Ходова Олега Вікторовича, із рахунком 3-1 перемогла однолітків з ДЮСШ (Попасна-Гірське). Перший тайм пройшов в упорній та напруженій боротьбі та закінчився нульовою нічиєю. У другому таймі наша команда проявила характер та здобула перемогу! Голами в матчі відзначились Прокопенко Артем, Пономарьов Іван та Замаєв Кирило. Кращим гравцем гри було визнано капітана нашої команди Пономарьова Івана.

Сватівська громада вітає наших юних футболістів та бажає їм успіхів у подальших іграх Чемпіонату!