Досягнута домовленість про проведення роз’яснювальної роботи серед мешканців сіл: Містки, Барикине, Іванівка, Чепигівка

Дата: 24.02.2021 16:49

Відбулася зустріч старости сіл Містки, Барикине, Іванівка, Чепигівка в межах території сільської ради Романа Обломієва з начальником Сватівського відділу Національної поліції ГУ Національної поліції в Луганській області Олександром Кириленко та дільничним офіцером поліції Євгеном Козюбердою. На зустрічі була досягнута домовленість про проведення роз’яснювальної роботи серед мешканців сіл: Містки, Барикине, Іванівка, Чепигівка щодо різновидів телефонного шахрайства, незаконних порубок лісосмуг та недопущення розповсюдження наркотичних речовин серед населення.