Вирішення проблемних питань громади – є першочерговим завданням Сватівської міської ради

Дата: 01.03.2021 12:19

Вкрай важливе питання, яке постало перед Сватівською міською радою це – недопущення скасування одного із приміських потягів сполучення Сватове-Куп’янськ. Чимало мешканців Сватівського громади добирається до населених пунктів саме цим потягом, бо це один з найдешевших та зручних видів транспорту на сьогодні між населеними пунктами району.

Головною проблемою приміського залізничного транспорту — це неврегульованість питання відшкодування перевезень пільгових категорій громадян. Відтепер в рамках реорганізації місцевого самоврядування відшкодування коштів на перевезення пільговиків приміським залізничним

транспортом з районного бюджету не виділяється.

Задля вирішення цього питання за дорученням Сватівського міського голови Віти Сліпець проводиться робота щодо розробки проєкту програми компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян Сватівської міської територіальної громади на залізничному транспорті приміського сполучення на 2021 рік. Проєкт програми буде винесено найближчим часом на розгляд депутатському корпусу Сватівської міської ради.

Радником Сватівського міського голови Олексієм Горшковим проводиться організаційна робота щодо підписання відповідних договорів.