Сватівська міська громада

Дата: 13.03.2021 13:16

Шановні добровольці!

Вітаємо вас зі святом!

Ви справжні Герої України, які першими стали на захист Батьківщини, не чекаючи на мобілізацію, першими записалися у добровольчі батальйони, пішли у Нацгвардію та Збройні сили України, щоб зупинити агресора.

Невідомо, якою б склалася подальша доля країни, якби найвірніші сини та доньки українського народу своєчасно не стали на її захист, не шкодуючи власного життя. На жаль, ворога ще до кінця не зупинено, але з такими людьми, як українці – наповненими силою, мужністю та жагою до свободи, ми обов’язково переможемо. Свободу і незалежність ніколи не вирвати з нашого серця і ми переконуємось в цьому не одне століття.

Схиляємо голови у пошані та скорботі перед українцями, полеглими у боротьбі за незалежність нашої держави. Вічна їм пам’ять та слава!

Бажаємо всім добровольцям здоров’я, сили духу, життєвої наснаги, витримки у складних ситуаціях, мудрих рішень та нових звершень, а всім нам — миру і відповідальності за подальший розвиток України.

З повагою - Сватівський міський голова Віта Сліпець

Депутати Сватівської міської ради