Вітаємо працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 19.03.2021 17:54

21 березня — День

Шановні комунальники! Шановні підприємці з побутового обслуговування!

Вітаємо вас з професійним святом!

Ви обрали нелегку, але дуже важливу роботу – забезпечення комфортних умов для проживання людей, надання їм якісних послуг у сфері житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. Часто ми не замислюємося скільки зусиль докладається для того, аби комунальні служби злагоджено та стабільно працювали, безперебійно обслуговували жителів Сватівської громади. Ваша робота стосується кожного, адже ви ті, хто задовольняє повсякденні потреби людей.

Дякуємо всім, хто працює у сфері комунальних послуг та побутового обслуговування населення, хто своєю важкою працею забезпечує комфорт і затишок в оселях сватівчан, надає їм необхідні послуги, робить наше місто чистим, охайним та квітучим.

Зичимо успіхів та нових здобутків у вашій важливій справі. Нехай розуміння та підтримка нашої громади завжди надихають досягати бажаних результатів. Бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, сімейного затишку, наснаги, піднесеного настрою, задоволення від роботи та вдячності від людей.

З повагою - Сватівський міський голова Віта Сліпець

Депутати Сватівської міської ради