Зі святом Благовіщення!

Дата: 07.04.2021 10:54

Шановна Сватівська громадо!

7 квітня християни східного обряду святкують одне з найбільших християнських Свят – величне і світле Благовіщення Пресвятої Богородиці, Свято «благої вісті» про народження у Діви Марії божественного немовляти, Спасителя роду людського.

Благовіщення також називають Святом весни і загального благоденства в природі. Саме тому у народі говорять, що у цей день відбувається третя зустріч зими з весною і вважається, що весна остаточно поборола зиму. Бог благословляє землю і відкриває її для сівби та сільськогосподарських робіт.

Цього року Благовіщення на нашій землі Сватівської громади, за волею Божою – дощове! Є така прикмета, якщо у цей Святий день іде дощ, то це до доброго урожаю. Бажаємо щоб для наших хліборобів так і сталося, Господь Бог допоміг отримати багаті врожаї з наших ланів.

Сердечно вітаємо зі святом! Нехай Боже благословіння ніколи не покидає нашу землю, зміцнює наш дух і додає надії та натхнення задля процвітання та світлого майбутнього Сватівської територіальної громади.

Бажаємо щоб в оселях завжди панували мир, здоров’я, щастя, добробут, любов, а помисли були щирими та добрими.

З повагою - Сватівський міський голова Віта Сліпець

Депутати Сватівської міської ради