За ініціативи Сватівського міського голови Віти Сліпець повертаємо прекрасні традиції Сватівщини - бути чистими й охайними.

Дата: 16.04.2021 16:23

Будь-яке гілля над проїзною частиною становить потенційну загрозу, і його не має бути. Сьогодні працівники Сватівської міської ради на чолі з головою Вітою Сліпець почистили придорожні лісосмуги та повирубували порослі на виїзді з м. Сватове (кв. Докучаєва). Також до цієї справи долучилися працівники Сватівської районної державної адміністрації, Сватівської районної ради, комунальних підприємств "Сватове-тепло", "Сватівський водоканал" та "Сватове-благоустрій", державного закладу "Сватівська районна санітарно-епідеміологічна станція Луганської області", АФ "Слобожанська, АФ "Мілуватська", СФГ "Прогрес - 10", ППА "Шанс", ФГ "Радуга".

Дякуємо усім, хто долучився до благоустрою нашого спільного дому – рідної громади.