Проєкт «Сприяння безпеці громад та запобігання насильству в громадських місцях у східній Україні» в рамках Програми ООН

Дата: 19.04.2021 15:32

З січня 2019 року в Луганській, Донецькій та Запорізькій областях реалізується  проєкт «Сприяння безпеці громад та запобігання насильству в громадських місцях у східній Україні» в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) у партнерстві із МБФ «Українська фундація громадського здоров'я», територією якого є Сватівська міська рада.

Насильство це злочин!

Захисти себе!