Вітаємо наших юних переможців

Дата: 21.04.2021 14:44

Почуття патріотизму – основа духовного життя кожної людини, її прагнення до волі та процвітання своєї країни. Тому плекання цього почуття є одним з пріоритетних завдань педагогів Сватівської громади. Наші освітяни постійно формують активну громадянську позицію учнівської молоді нашої громади, виховують готовність до свідомого захисту рідної землі, залучають учнів  до творчої діяльності патріотичного спрямування.

Так упродовж  березня-квітня 2021 року в Луганській області проводився конкурс учнівської творчості «Чому я поважаю професію військового – 2021». За результатами конкурсу у номінації «Нарис до стіннівки» здобув перемогу Руденко Гліб, учень 8 класу Сватівського ліцею №8.

У номінації «Вірш» ІІ місце посіла Нехаєва Єлизавета, учениця 4 класу Сватівського ліцею №8.

Юні наші патріоти, пишаємося вашими здобутками та бажаємо нових перемог й подальших успіхів!

Прес - центр