Їх з хвилюванням відпускають та з нетерпінням чекатимуть: 22 квітня 2021 року о 06-00 відбулась чергова відправка юнаків до лав Збройних Сил.

Дата: 22.04.2021 15:21

Проводжати призовників прийшли їхні рідні і близькі, а також Сватівський міський голова Віта Сліпець та голова Сватівської районної ради Людмила Русанова.

"Для багатьох новобранців цей день стане початком великого шляху. Служба в Збройних Силах нашої країни є відповідальною і почесною місією. Я впевнена, що сватівчани будуть гідно виконувати цю місію. Я завжди підтримаю вас, у будь яку мить ви зможете зателефонувати мені" - зазначила звертаючись до призовників Віта Сліпець.

Також очільниця громади попрохала батьків майбутніх солдат частіше спілкуватися зі своїми дітьми, бо батьківське слово має велику силу та безумовно буде допомагати при проходженні військової служби.