Фото без опису Збереження екосистеми та біорізноманіття свого регіону –першочергове завдання для кожного громадянина нашої держави. Тому як справжні патріоти вчителі Сватівської громади постійно мотивують  своїх учнів до активної природоохоронної діяльності, формують екологічну свідомість та дбайливе ставлення до природи, а також  постійно залучають їх до відповідних творчих конкурсів.

Днями завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу Дитячого малюнка «Зоологічна галерея». За результатами конкурсу учні освітніх закладів Сватівської міської ради отримали чимало призових місць.

Щиро вітаємо Романкіну Євгенію та Аксьоненко Катерину, учениць Сватівського ліцею №1, Калинюк Єлизавету, ученицю Сватівського ліцею №6, Кущ Марію, ученицю Сватівського ліцею №7, Герасименко Олександру, ученицю Новомикільського ліцею (І місце); Будагян Лєну, Золотовського Олексія, учнів Сватівського ліцею №6, а також Шевченка Дмитра, учня Сватівського ліцею №1 ( ІІ місце); Селявіна Віталія, учня Сватівського ліцею №1 (ІІІ місце).

Юні наші художники! Бажаємо вам безмежного натхнення і нових яскравих перемог!

Прес центр