Фото без описуШановні земляки!

Щиро вітаємо усіх християн, які цього дня святкують найбільше релігійне свято — Воскресіння Господнє!

Пасха є найдавнішим і найголовнішим християнським святом усього богослужебного року і приурочене Воскресінню Ісуса Христа. Для християн Пасха символізує перемогу життя над смертю, звільнення від тягарів гріха, перехід зі стану несвободи в царину свободи і любові.

Це свято зміцнює віру у кращу долю для кожного з нас, нашого прекрасного міста, кожного населеного пункту Сватівської територіальної громади! Ми завжди маємо пам’ятати, що жодна добра справа не залишається непоміченою і повертається сторицею.

Нехай це свято принесе до ваших осель радість. Нехай нескінченним буде джерело вашої духовності, а кожен день додає мудрості.

Миру і злагоди, здоров’я та добробуту, великого щастя!

З повагою - Сватівський міський голова Віта Сліпець

Депутати Сватівської міської ради