Продовжується робота над розвитком спорту на Сватівщині

Дата: 07.05.2021 09:52

Фізична культура – складова частина загальної культури суспільства, яка спрямована на зміцнення здоров’я, розвиток фізичних, морально-вольових та інтелектуальних здібностей. У Сватівській громаді з самого початку спорт – це пріоритетний напрямок. Ми започаткували власний спортивний клуб «Стожари», який став справжнім спортивним брендом Сватівщини.

Сватівська громада – єдина. Ми не ділимо її на пріоритетні населені пункти та працюємо в місті, селах, селищах з однаковим інтузіазмом.

Залучаємо всі верста населення до активного способу життя.

Сьогодні у Травневому розпочали працювати секції із кікбоксингу та фітнесу. Заняття буде проводити тренер комунального закладу «Спортивний клуб Сватівської громади «Стожари» Артем Ольховий.

Сватівська громада й надалі буде розвивати спорт і ми впевнені – наші великі спортивні перемоги в найближчий перспективі.

Прес-центр Сватівської міської ради