Засідання зі стратегічного розвитку Сватівської міської громади з експертами Програми розвитку ООН

Дата: 10.06.2021 09:26

7 червня 2021 року відбулося засідання спільної робочої групи зі стратегічного розвитку Сватівської міської громади у складі: заступника Сватівського міського голови Ірини Корлякової, начальника відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та інформаційної діяльності Людмили Кобзевої, начальника відділу ЦНАП виконавчого комітету Сватівської міської ради Олени Гирі, національного експерта Програми розвитку ООН, доцента кафедри педагогіки та психології управління соціальними системами НТУ "ХПІ", к. держ. упр Ольги Грибко, національного експерта Програми розвитку ООН, доцента кафедри політології та філософії ХарРІ НАДУ при Президентові України, к. соц. н., доц. Олександра Котукова.

Під час зустрічі обговорювались напрямки управлінської діяльності та розвитку Сватівської міської громади, було визначено ступінь реалізації цілей сталого розвитку ООН на рівні громади, розроблено подальший план дій щодо реалізації проєкту «Функціональний аналіз: оцінка та огляд систем управління та організаційний план розвитку у Сватівській міській громаді».