Бездіяльність – завжди шлях до проблем!

Дата: 16.07.2021 11:49

Роки бездіяльності попередніх чиновників Сватівської міської ради виливаються у шалені проблеми для нашої громади. Яскравим підтвердженням цьому ви можете спостерігати на фото, де зображено в якому стані знаходяться магістралі водопостачання та водовідведення.

Мешканці міста Сватове постійно скаржаться Сватівському міському голові Віті Сліпець за систематичні витіки нечистот з каналізаційних люків та постійні пориви водяних труб. По іншому і не може бути…Бо ми з вами успадкували у жахливому стані господарство МКП «Сватівський водоканал» та стали заручниками жахливої ситуації з водопостачання і водовідведення.

Сьогодні Сватівська міська рада вимушено йде на величезні витрати, щоб урегулювати ситуацію та забезпечити мешканців міста Сватове якісною водою і позбавити незручностей з витоків нечистот.

Просимо вибачення за тимчасові незручності і працюємо, працюємо, працюємо!

Прес-центр Сватівської міської ради