У Сватівській громаді презентували Комунікаційні кампанії «Від ОСББ до креативного простору твого міста»

Дата: 23.07.2021 17:11

19 липня у Сватівській міській раді відбулася стратегічна сесія, на якій презентували Комунікаційні кампанії «Від ОСББ до креативного простору твого міста» з перетворення громадського простору м. Сватове, як одного з цільових міст ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» в унікальний урбаністичний артоб’єкт з використанням об’єднувального потенціалу ОСББ.

Під час заходу профільні спеціалісти презентували урбаністичні арт – та дизайн – рішення з перетворення в унікальні об’єкти громадських міст Сватового: водяна вежа, парк відпочинку, квартал Мирний.

Інформація для зацікавлених осіб за телефоном: 0660658125, або електронною адресою – dgstarobelsk@gmail.com, контактна особа Оксана Очкурова регіональні координаторка з питань локальної комунікації в мм. Старобільськ, Сватове.

Прес-центр Сватівської міської ради