З метою Фото без опису (атмосферного явища), які сталися на території громади 21 червня рішенням сесії Сватівської міської ради

№ 9/1 від 26.07.2021 було затверджено програму ліквідації наслідків стихійного лиха (надзвичайних подій природного характеру) на території Сватівської міської ради Луганської області на 2021 рік.

В рамках реалізації затвердженої програми спеціалістами відділів Сватівської міської ради було проведено обстеження об'єктів комунальної власності, житлового фонду та господарських будівель пошкоджених в наслідок негоди.

КП "Сватове-благоустрій" Сватівської міської ради було забезпечено вивіз битого шиферу, скла та повалених дерев внаслідок буревію, надано допомогу в ремонті покрівлі 23-х багатоквартирних житлових будинків.

КП "Сватове-тепло" виявлені та ліквідовані пошкодження мереж вуличного освітлення в місті Сватове по вул. Красноріченська, вул. Набережна-Водокачка, вул. Слобожанська, вул. Тельмана та вул. Центральна в селі Новомикільське, надана допомога в проведені ремонту покрівлі будівлі КНП "Сватівський центр первинної медико-санітарної допомоги", будівлі комунального закладу «Сватівський ліцей №8» та будівель КНП "Сватівська багатопрофільна лікарня".

Станом на 02 серпня спільними зусиллями завершено ремонт покрівель будівель закладів освіти Сватівської міської ради КЗ «Сватівський ліцей № 8», КЗ «Мілуватський ліцей», КЗ дошкільної освіти (ясла-садок) №1 «Малятко», КЗ дошкільної освіти №6 «Сватівський центр розвитку дитини» та будівлі Мілуватського сільського будинку культури КЗ "СМНД "Сватова-Лучка".

Продовжуються ремонтні роботи з ліквідації наслідків буревію в КЗ «Сватівський ліцей № 7», КЗ "Сватівський міський Народний дім "Сватова-Лучка", Свистунівський сільський клуб КЗ "СМНД "Сватова-Лучка" та КЗ "Центр фізичного здоров'я населення Сватівської громади "Спорт для всіх - Стожари".