Розпорядження про проведення спільного засідання постійних комісій Сватівської міської ради Луганської області восьмого скликання

Дата: 10.08.2021 17:53

СВАТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10 серпня 2021 р.                                   м. Сватове                                                          № 280

Про проведення спільного засідання

постійних комісій Сватівської міської ради

Луганської області восьмого скликання

Керуючись п. п. 20 ч. 4 ст. 42, 46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з неможливістю взяти участь у засіданні профільної комісії з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій, міжнародного співробітництва, підприємництва та регуляторної політики депутатів Аксак І.М. (виробнича необхідність) , Скиртача Ю.І. (відрядження за межами громади), вважаю за необхідне:

1. Провести 12 серпня 2021 року о 08-45 годині у залі засідань міської ради спільне засідання постійних комісій Сватівської міської ради восьмого скликання за адресою: пл. 50-річчя Перемоги, 36.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря Сватівської міської ради  Т. БЕРВЕНО.

Сватівський міський голова                                                                  Віта СЛІПЕЦЬ