Фото без опису     На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки України та з метою виховання поваги громадян до державних символів Указом Президента України від 23 серпня 2004 року в країні встановлено День Державного Прапора України.

Прапор – це один із головних символів нашої держави. Синій здавна символізує чисте, мирне небо, а жовтий — символ праці і достатку — це колір хлібного лану.

Сьогодні, за ініціативи Сватівського міського голови Віти Сліпець о 09-00 у всіх населених пунктах громади розпочалися заходи до Дня Державного Прапора України.

У м. Сватове на площі 50-річчя Перемоги в урочистому заході взяли участь Сватівський міський голова Віта Сліпець, голова Сватівської районної ради Людмила Русанова, заступник голови райдержадміністрації Борис Руденко, працівники державних установ, закладів та організацій громади, військовослужбовці, представники інститутів громадянського суспільства.

Право підняти Прапор України  надано Сватівському міському голові Віті Сліпець, військовослужбовцю повітряних сил Збройних Сил України майору Павлу Махмутову та учениці комунального закладу «Сватівський ліцей № 8» Анні Павленко.

Військовослужбовці та учні загальноосвітніх закладів Сватівської громади поклали квіти до меморіалу Слави Пам’яті та Скорботи  та пам’ятного знаку воїнам, загиблим в ООС.

Аматори Сватівщини подарували учасникам заходу вокальні композиції на честь державного свята, а ведучі нагадали усім історію утвердження Державного Прапора України та тернистий шлях синьо-жовтого стягу, що зараз символізує єдність українського народу.