Сватівська громада долучилася до фестивалю «Мандруй Україною»

Дата: 23.08.2021 18:15

Сватівська громада долучилася до фестивалю «Мандруй Україною», який проходить з 22 по 24 серпня у Національному музеї народної архітектури та побуту України "Пирогово", що під Києвом. Це перший фестиваль-ярмарок, який об’єднав всі регіони країни в одному місці. Захід приурочений до 30-ї річниці Незалежності України.

На фестивалі туристичний потенціал Сватівської громади презентувала директор Сватівського міського краєзнавчого музею Яна Бондарева. Методист комунального закладу "Сватівський міський народний дім "Сватова-Лучка" Олена Бондаренко провела майстеркласи з лялькарства. Крім того, представлена крафтова продукція пасіки «Медове джерело».

Ми пишаємося, що поруч з нами проживають такі «умільці» та висловлюємо вдячність за гідне представлення Сватівської громади.

Фото - Луганської обласної державної адміністрації