Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36,  оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії з питань благоустрою  відділу комунальної власності, містобудування  та архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою Сватівської міської ради.

     Вимоги до кандидатів: повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи не менше 1 року.

     Для участі у конкурсі подаються документи:  заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження державної служби; заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; дві   присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних); декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”, копію довідки про результати перевірки передбаченої Законом України «Про очищення влади» (за наявності). Також відповідно до ст. 10 ЗУ «Про забезпечення функціонування української мови як державної» документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою виданий Національною комісією зі стандартів державної мови.

Додаткова інформація, щодо основних функціональних  обов’язків, розміру, умов оплати праці, переліку питань для перевірки знань законодавства з урахуванням специфіки функціональних  повноважень надається провідним спеціалістом - юристом Сватівської міської ради (каб. 4)

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу  публікації про оголошення конкурсу.