Засідання міської координаційної ради з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми

Дата: 24.09.2021 17:51

24 вересня відбулося засідання міської координаційної ради з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми. Координаційна рада відбулось під головування заступника Сватівського міського голови Ірини Корлякової.

В засіданні взяли участь представники правоохоронних органів, органів пробації, прокуратури, соціального захисту населення, медичних закладів та відділу освіти.

Було розглянуто стан справ щодо випадків домашнього насильства на території.

Сватівської територіальної громади станом на 24.09.2021 та прийняті міри до кривдників.

Також було розглянуте питання щодо нагальної проблеми - постнатальної депресії та інформаційної підтримати впровадження медичної послуги психологічно-психіатричної допомоги, яку надає КНП «Сватівська обласна лікарня з надання психологічної допомоги» (далі – КПН «СОЛНПД»), надання Viber-підтримки вагітним жінкам та породіллям з питань перинатальної депресії.

Прийнято рішення надати інформаційну підтримку щодо надання послуги психологічно-психіатричної допомоги особам, які мають таку проблему.

Протокольним рішенням координаційної ради був затверджений План заходів до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми на вересень-жовтень 2021 року.