Юнаків Сватівщини провели на строкову військову службу

Дата: 05.10.2021 17:09

5 жовтня заступник Сватівського міського голови Валерій Честних взяв участь в урочистих проводах юнаків на строкову військову службу до лав Збройних Сил України. Всього від Сватівського району пішли служити 14 чоловік, із них 7 - від Сватівської громади.

У своєму виступі Валерій Честних висловив вдячність батькам призовників, які виховали достойних синів, що не ухилялися від служби, і з гордістю та честю йдуть служити до лав Збройних Сил України. А юнакам побажав гідно нести службу та повернутись назад змужнілими, сміливими, впевненими в собі.

Також призовників зі Сватівського району вітали голова районної ради Людмила Русанова та заступник голови районної державної адміністрації Борис Руденко.

ьогодні призовники були головними героями свята, а вже найближчим часом на них чекають суворі та нелегкі випробування, пройшовши які, вони стануть справжніми захисниками України.