28 жовтня 2021 року о 10.30 в Луганській ВЦА відбулася презентація сервісу Gwara Back.

Раді представити вам революційний сервіс, цифрову платформу - Gwara BACK. Ми перемогли в конкурсі інноваційних соціальних рішень EastCode і зайняли перше місце в конкурсі з 300 команд, і в нас повірили ПРООН та міжнародні організації.

Цифрова платформа допомагає бізнесу інвестувати в неприбуткові організації свого регіону та змінювати його накраще. Потрібні 100 громадських організацій з Донецької та Луганської областей та представників бізнесу та асоціацій, які готові до нових методів співпраці з локальними ініціативами та до розвитку свого регіону.

Працюємо з такими проблемами, як
1. невелика довіра між сторонами, що хочуть розвивати регіони
2. слабкість громадського сектора в фандрейзингу
3. непрозоре використання громадських організацій

Ми бачимо майбутнє українського громадського сектора як
1. громадські організації та бізнес співпрацюють разом
2. співпраця призводить до створення яскравих проєктів, що відповідають місії громадських організацій, переживанням відповідального бізнесу та потребам громади
3. діяльність бізнесу та громадських організацій приводить до локальних змін та глобального впливу.

Заповнюйте форму реєстрації на сайті і долучайтесь до проєкту.