Відбулися засідання постійних комісій міської ради

Дата: 22.12.2021 17:02

22 грудня на розглядалися проєкти рішень порядку денного сесії. На пленарному засіданні заплановано розглянути більше 100 питань. Вони стосуються затвердження програм, внесення змін до міського бюджету та бюджету Сватівської міської територіальної громади на 2022 рік, затвердження старост Свистунівського та Рудівського старостинських округів, інше.

67 питань порядку денного  стосуються земельних питань: надання дозволів на виготовлення та затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передачі земельних ділянок у власність, оренди земельних ділянок та інші, які надійшли до відділу земельних ресурсів, просторового планування та екології Сватівської міськради.

Опрацьовані питання із рекомендаціями постійних комісій будуть внесені на розгляд чергового пленарного засідання 16-ї сесії Сватівської міської ради 23 грудня, рішення щодо них прийматимуть депутати під час голосування.